INFORMATII-PT-O-VIATA-MAI-BUNAHarta Accesibilizarii Orasului FocsaniAsociatia DizAbil pentru sanse egale
Ady Marin's picture

Strigăt de disperare!

Am împlinit 42 de ani și epilepsia m-a disperat. Aud și eu ca toți muritorii, că medicina românească a mai avansat, în acest caz se operează cu niște electrozi pe creier, dar pentru asta mi-ar trebui o consultație „la sânge”, trecând prin acel imens tub numit RMN și trebuie să fiu sănătos 100%.

Categorii: 

Pages

Subscribe to www.dizabil.eu RSS